ULUTEK TEKNOPARK HALI SAHA TURNUVASI BAŞLADI

  • <%=haberItem.BASLIK %>
19 Ekim 2021 Salı

ULUTEK Teknopark, bölgede faaliyet gösteren firmalar arasında birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi amacıyla halı saha turnuvası başlattı.

ULUTEK Teknopark Yönetimi tarafından bölgedeki firmalar arası etkileşimin artırılması için organize ettiği halı saha turnuvasının açılışına, ULUTEK Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramiz Arabacı, firma sahipleri ve çalışanları katıldı.

‘GELENEKSEL HÂLE GELMESİNİ İSTİYORUZ’
Bursa Uludağ Üniversitesi Kampüsü’nde başlayan halı saha turnuvasının gelecek yıllarda geleneksel hâle gelmesini umut ettiklerini dile getiren ULUTEK Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, “Pandeminden önce bowling turnuvası gibi firmalarımızı bir araya getiren çeşitli etkinlikler düzenliyorduk. Üniversitelerin yüz yüze eğitime başlaması ile birlikte bu dönemde firma çalışanlarının sosyalleşmelerine katkıda bulunacak faaliyetlerimizi artırarak firmalarımız arasında birlik ve beraberliği daha da güçlendireceğiz. Sağlıklı yaşama dikkati çekmek için sporun büyük önem teşkil ettiğini biliyoruz. Firmalarımızın spora teşvik edildiği ve dostça mücadelelerin yaşanacağı organizasyonumuz kapsamında dereceye giren katılımcılara turnuva sonunda kupalarını takdim edeceğiz. Turnuvamıza ilgi gösteren tüm firma çalışanlarına teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

‘BÖLGEYİ CANLANDIRACAK’
Halı saha turnuvasının üniversitedeki ve bölgedeki hareketliliği canlandıracağını söyleyen Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramiz Arabacı da “Üniversitemizde böyle bir turnuvaya destek verdiğimiz için kendimizi şanslı hissediyor ve gurur duyuyoruz. Bursa’nın teknoloji üssü ULUTEK Teknopark’ın sportif faaliyetlere de önem vermesini bir eğitimci olarak çok değerli buluyorum. Sağlıklı, başarılı, dostça mücadeleler olmasını temenni ediyor, bütün takımlara başarılar diliyorum” dedi.