Ulutek Teknopark

TİM-TEB Girişim Evi

2015 yılında Türkiye'nin farklı köşelerine yayılmaya başlayan ve kısa bir sürede, yoğun çalışmalar sonucunda 10 ilde faaliyet gösteren TİM-TEB Girişim Evleri, bugün ülkemizin girişimcilik, teknoloji ve ihracat alanlarında gelişme mücadelesine katkı vermektedir. TİM-TEB Girişim Evleri, bulunduğu illerde, yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeline de sahip girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirme ve güçlendirmeye yönelik faaliyetlerini ülkemizin en yaygın ve en kapsamlı programları ile sürdürmektedir.

 TİM-TEB Girişim Evleri, yeni kurulan girişimciler için kuluçka merkezi olarak verdiği hizmetler yanında mevcut teknoloji firmalarının ihtiyaç duyduğu iş yönetimi hizmetlerini de sunmaktadır. Bu yönüyle özellikle çeşitli devlet destekleri ile kurulmuş teknoloji firmalarının kalıcı ve güçlü şirketlere dönüşmesini önemli bir misyon olarak görmektedir. TİM-TEB Girişim Evleri iş modeli, ülkemizin ihtiyaçlarına en uygun danışmanlık ve eğitim uygulamaları ile sürekli geliştirilmektedir.  Kuruluş döneminde 3 program türü ile hizmetler yürütülürken, bugün,  yeni kurulan start up işletmelerinden, teknolojik ürünler ihraç eden büyük işletmelere kadar geniş bir hedef kitle için bugün 12 tür uygulama program bulunmaktadır. Ayrıca, her zaman yeni program geliştiren TİM-TEB Girişim Evi 2019 yılında da Yatırım Öncesi Hazırlık ve S2C (Startup2Corporate) programlarını lanse edecektir.

TİM-TEB Girişim Evleri bugün ülkemizde, katılımcılarının gücü ve deneyimi, uyguladığı iş modelinin etkinliği ile öncü konumdadır. Girişimciler finansman, kamu desteklerine ulaşma ve geliştirme, inovatif ürünlerini yurt içi ve yurt dışı platformlara sunma, teknoloji firmasını daha ileri seviyelere büyütme gibi konularda aradıkları desteklere TİM-TEB Girişim Evleri aracılığıyla etkili bir biçimde ulaşabilmektedir.

 

Web sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız